فروشگاه اینترنتی تک‌باف، عرضه مستقیم فرش دستباف ترکمن ۰۱۷۳۳۳۴۲۵۵۱

 لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

فرش بختیاری

اگر بخواهیم طرح های موجود در فرش بختیاری را توصیف کنیم، به تنوع مدل و رنگ آن ها می توانیم اشاره کنیم. همچنین در فرش دستباف بختیاری از تار پنبه ای و پود پشمی استفاده می شود و این امر باعث کم وزن شدن فرش های این استان شده است

فرش کاشان

فرش کرک و ابریشم کاشان در تمام جهان یک محصول خاص و بی نظیر است. دارای کیفیت و زیبایی منحصر به فرد می باشد. و جالب است بدانید که این محصول در اثر گذشت زمان و با شستشو کهنه نشده بلکه زیباتر نیز می شود.

فرش اردبیل

قالی اردبیل یک قالی ایرانی با ارزش با شهرت جهانی است که در دوران پادشاهی شاه تهماسب صفوی برای آرامگاه جدش بافته شده‌بود. این قالی از نظر طرح و بافت یکی از نفیس‌ترین و مشهورترین قالی‌های جهان است

فرش کاشمر

شروع فرش بافی در شهر کاشمر به سال های 1260تا 1280 هجری شمسی بر می گردد، که شروع کننده قالی بافی در این شهر استاد محمد کرمانی بود، بعضی ها معقد هستند که ایشان از اهالی مردم کرمان هستند،

فرش نائین

از مهم ترین ویژگیهای فرش نایین کیفیت بالا و ظرافت بافت آن است و همین امر سبب معروف شدن این کالای باارزش هنری در بازارهای جهانی شده. پشم و کرکی که در بافت این فرش ها استفاده میشود نو و خالص بوده است

فرش یزد

فرش هاي دستباف یزد یکی از برترین فرش هاي موجود در دنیا است که باکیفیت بی نظیری ساخته و پرداخته میشود در ادامه می توانید با همه ی چیز در مورد فرش دستبافت و بی امثال یزد تالاب را دنبال نمایید .

فرش بیرجند

قالی بیرجند گونه‌ای قالی ایرانی است که در بیرجند تولید می‌شود. روستاهای درخش، مود، چاج، آسیابان، مسک، فورخاص، کوشکک، دره عباس، رژنوک، سرچاه، فصل آباد، تقاب و نوفرست از مهمترین مراکز قالیبافی حومه بیرجند محسوب می‌شوند.

فرش مشهد

فرش مشهد از نظر ظاهری، دارای طراحی‌های شیک و جذابی است. در طراحی این فرش، از طرح‌های اصیل و با قدمت ایرانی بهره گرفته می‌شود. همینطور رنگ‌های بکار برده شده در این فرش، رنگ‌های جذاب و طبیعی هستند.

فرش اراک

فرش اراک گونه‌ای فرش ایرانی است که در منطقه اراک بافته می‌شود. در دوره قاجار اراک یکی از مراکز مهم قالی بافی ایران بود. صنعت قالی در این منطقه از گذشته رواج داشته و قالی فراهان، قالی سرابند و قالی ساروق شهرت جهانی داشته‌اند.