فروشگاه اینترنتی تک‌باف، عرضه مستقیم فرش دستباف ترکمن ۰۱۷۳۳۳۴۲۵۵۱
پرسش های متداول

خرید

پرداخت سفارش در محل در هر حال امکان پذیر است؟

در صورتی که ساکن تهران باشید میتوانید از گزینه پرداخت هنگام تحویل کالا استفاده کنید که این امر تنها درصورت ثبت پیش پرداخت به میزان ۷۵ درصد هزینه کالا در هنگام ثبت سفارش امکان پذیر است. متاسفانه از آنجا که امکان ارسال مستقیم سفارش به شهرستان ها از طرف تک‌باف امکان‌پذیر نمی باشد و این امر از طریق پست ویژه صورت می پذیرد، امکان پرداخت در محل برای سایر شهرها وجود ندارد.

لغو

چطور میتوان سفارش را لغو کرد؟

در صورتی که تصمیم به لغو سفارش گرفته اید، کافی است با پشتیبانی ۲۴ ساعته فروشگاه تک‌باف تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید. اگر پیش از ثبت درخواست لغو،محصول ارسال شده باشد، هزینه حمل و نقل کالای سفارش داده شده به عهده مشتری خواهد بود که بعد از بازگشت کالا به تک‌باف، مبلغ باقیمانده به مشتری عودت داده خواهد شد. در شرایطی که به هنگام لغو سفارش، کالا ارسال نشده باشد، تمام مبلغ سفارش حداکثر تا چهل و هشت ساعت به شما عودت داده خواهد شد.

زمان تحویل

چگونه زمان تحویل کالا را مشخص کنم؟

زمان تحویل کالا در شهر تهران ۲۴ ساعت از زمان ثبت سفارش می باشد. برای شهر های کرج،قم،همدان،قزوین و اراک سفارش شما از طریق پست ویژه و در مدت زمان یک روز کاری تحویل خواهد شد. که این زمان برای سایر شهرهای کشور حداکثر تا ۳ روز کاری بعد از ثبت سفارش خواهد بود.

در حال به روزرسانی…
  • سبد خرید شما خالی است.